Základní informace

Již pátý ročník turnaje v plážové házené SCHMOLZ + BICKENBACH BĚLÁ CUP 2010 se uskuteční ve dnech 25.- 27. června 2010 v areálu místního koupaliště v Bělé pod Bezdězem.
Turnaj SCHMOLZ + BICKENBACH BĚLÁ CUP 2010 je pro letošní rok zařazen mezi EHF turnaje.

KATEGORIE
Turnaj se odehraje ve dvou kategoriích, mužské /max. 32 týmů/ a ženské /max. 20 týmů/.

SYSTÉM TURNAJE
Bude upřesněn později podle počtu přihlášených družstev. (později v ROZLOSOVÁNÍ)

STARTOVNÉ
Startovné je 1.750,- Kč (v ceně je CD z turnaje s fotkami, které všechny týmy obdrží poštou po skončení turnaje – ukázku fotografií z loňského ročníku si můžete prohlédnou ZDE ) + 500,- Kč vratná kauce (kauce bude družstvu vrácena po regulérním odehrání celého turnaje, tj. nastoupí ke všem svým zápasům vč. posledního zápasu o umístění a zúčastní se vyhlašování výsledků, družstva, která budou ubytována ve škole a způsobí škodu, tuto kauci neobdrží). (více PŘIHLÁŠKA TÝMU)

OBČERSTVENÍ
Letošní rok nebude jiný jako ty předešlé ročníky. Připravujeme klasické pokrmy jako jsou klobásy, guláš apod., loni úspěšnou nabídku hotových jídel včetně vegetariánských, jistě si všichni při výběru jídla přijdou na své. Samozřejmostí je i ranní servis (káva a čaj a vyprošťovací polévka). Přísun tekutin je také zajištěn !!!

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ
Pro týmy nabízíme dvě možnosti ubytování :
a) třída, cena 600,- Kč/noc/družstvo
b) vlastní stany, cena 50,- Kč/noc/osoba ve stanu
Škola se nachází cca 1 km chůze od sportovního areálu, zahrada pro postavení stanů se nachází taktéž tam. Ubytování mohou týmy objednat odesláním přihlášky, závazně bude vámi vybrané ubytování zajištěno až po zaplacení startovného a ceny za ubytování. Kapacita není neomezená, takže neváhejte.

PŘÍJEZD DO BĚLÉ POD BEZDĚZEM
Od Prahy po rychlostí komunikaci R10, exit číslo 46 Průmyslová Zóna, dále pak směr Česká Lípa. Po výjezdu z Mladé Boleslavi musíte projet kolem nedostavěného motorestu po pravé straně, přejet po mostě a pak u dalšího ukazatele "BĚLÁ POD BEZDĚZEM" odbočit doprava. První možnou křižovatku přejedete rovně a po cca 1 km klesání budete mít po pravé straně koupaliště.


Důležitá informace pro všechny týmy! Každý tým je zodpovědný za své hráče a musí si na vlastní náklady sjednat úrazové pojištění (v souladu s EHF EBT předpisy, bod č.2).


 


© Bělá CUP 2010 | vytvořil F&S design